poniedziałek, 3 marca 2014

Happy 2nd Birthday to My Blog!

 
To Już drugi rok! Szczerze, mam wrażenie że te dwa lata przeleciały tak szybko... Poznałam tylu kreatywnych ludzi - czyli właśnie Was! Na co dzień sie tego nie widzi, ale jest tylu mega zdolnych ludzi, którzy dają temu upust na swoich blogach że po prostu tego nie ogarniam! Ale bardzo sie z tego cieszę, mój blog tak jak już pisałam, może nie jest tam nie wiadomo jaki, ale jakiś jest;) mam zamiar go rozwijać, wiem, że to idzie bardzo powoli... No ale niestety nie jestem już nastolatką która ma na głowie tylko szkołę ( bez obrazy -bardzo bym chciała choć raz jeszcze poczuć się tak jak w liceum:) no ale realia są inne więc nie zawsze mam na to wszystko czas i siłę, ale jak to często sobie mówię - Keep Posting! I mały Mix słodkości urodzinowych;););) moje urodziny ( prawdziwe) są 9.03 dlatego jestem już w tym nastroju;)
ps. Mam nadzieję że nie narobię Wam dużego smaka na słodkości, wiem że niektórzy trzymają dietę, więc jakby co to oglądacie zdjęcia na swoją odpowiedzialność:)
bye!
TUMBLR

14 komentarzy :

 1. Omg I'm on diet! So I can't eat this yummy things....they look delicious, I'm drolling...
  xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. I wrote in Polish , that I'm not responsible for this tempting photos, If somebody is on diet:D:D:D:D:D:D;););););) hahaha
   Usuń

   Usuń
 2. Hi dear!! I really enjoy your blog, its amazing!!
  Your post is so perfect :)
  Come to see my new post: OUR STREET
  http://peaceinmyshoes.blogspot.com.es

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję i życzę sukcesów w blogowaniu:) najbardziej by mnie ucieszył ten tort z pizzy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, ja powiedzialam ze chce taki w niedzielę! Hihihi:P

   Usuń
 4. wow ale słodkości <3 ehh :D
  Gratulacje Kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 5. sto lat dla blogaska!! :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W takim razie najlepszego dla Twojego bloga no i wytrwałości! Jakie apetyczne torty, aż mam ochotę je wszystkie zjeść!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)