środa, 24 września 2014

Photography: Bye Bye Summer, Hello Autumn

 
Royskopp - You don't have a clue.
No i mamy jesień:) Z jednej strony pora roku pod względem dowolności w ubiorze przeze mnie ulubiona, z drugiej, sentyment do ciepłych dni nadal pozostaje w moich myślach. Tegoroczne lato przemknęło bardzo szybko. Nie spożytkowałam go należycie - niestety. Obiecuję sobie, że następne wakacje wycisnę do ostatniej kropli:) 
Jesień zawsze upływa mi melancholijnie, zawsze o tej porze roku, potrafię jak w żadnej innej, zatrzymać się na chwilę i zwolnić, dostrzegając jednocześnie tyle pięknych i "magicznych" rzeczy wokól. Nie wiem czy jest to zasługa innego światła? ( bo słońce jest z każdym dniem coraz niżej) 


Jestem typem outsidera który kocha miejską dżunglę,energię miast i życie w nich tętniące. Ale zregenerować się mogę tylko na łonie natury.


 Uwielbiam tak czasami odciąć się od świata zewnętrznego i "medytować"Las w moim rodzinnym mieście jest naprawdę pięknym miejscem i zawsze kiedy chcę obcować z naturą idę na spacer. Zostało udowodnione naukowo że przebywanie wśród zieleni drzew działa antystresowo.
 Jabłka z jabłoni która rośnie w ogrodzie mojej mamy.

 Nie lubię epatować swoją prywatnością i czasem denerwuje mnie podejście jakie obecnie istnieje w świecie że"jak czegoś nie opublikujesz w Internecie to znaczy, że tego nie ma" Moim największym problemem od momentu założenia bloga, było"przełamanie" się pod względem, pewnego rodzaju uzewnętrznienia, pokazania siebie, odsłonięcie swojej wrażliwości... Dopiero chyba od niedawna czuję że to co dodaję, robię nie skrępowanie (choć jeszcze zdarza mi się odczuwać dyskomfort) to było trudne, bo nie jestem ekshibicjonistką, nie osiągam satysfakcji pokazując swoje ciało...w moim życiu znacznie ważniejsze jest robienie zdjęć. I 100 razy lepiej czuję się za obiektywem, niż przed.

Tę piosenkę Royskopp, najlepiej odbieram właśnie jesienią, kiedy słońce świeci delikatnie, a w rozbłyskach jego promieni dzieje się magia:)
wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa.13 komentarzy :

 1. Amazing photos! So adorable!

  xx,
  www.mellowyellowblog.com

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam jesień <3
  zdjęcia piękne , co tu dużo mówić

  OdpowiedzUsuń
 3. spora dawka wspaniałych zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne zdjęcia! Naprawde mi się podobają, sa takie uspokajające, tętniące spokojem i energią :)
  Lubie patrzeć na takie zdjęcia :)
  Tez tak jak Ty uwielbiam robić zdjęcia, kadrować, uchwycać jakieś momenty :)
  EXTRA :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Robisz świetne zdjęcia... niesamowite... Piszesz o sobie skromnie i z wdziękiem... pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. jaki dzieciaczek słodki :3

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Royskopp <3 Alunia słodziak mały, a że łobuziak to jak każde dziecko w tym wieku ;>

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)