wtorek, 6 sierpnia 2013

Mix Inspirations AUGUST
Pewne rzeczy chyba nie zmieniają się w ludziach, jak choćby dobrze ugruntowany gust, preferencje do pewnych rzeczy, tu: chodzi mi o gust do ubrań. Większość zdjęć dziś zamieszczonych dodałam  w tamtym roku w tym poście - MY FIRST INSPIRATIONS MIX , ale nie brakuje tez nowych "znalezisk". Kiedy szukałam inspiracji na sierpniowego posta, zajrzałam do starych folderów, wspomnienia odżyły, a stare foty okazały się idealne do ponownego dodania bo... nadal to czuję, a emocje które we mnie wzbudzają są tak samo aktualne jak rok temu:) Jak widać czasem warto pozwolić sobie na powtarzalność, myślę że Wam się spodobają:) Możecie sobie włączyć muzę z posta w linku, bo obecny remix Kings of Leon jest niedostępny na YT w tej wersji w jakiej był rok temu - kocham ten remix i mam go ciągle w swojej komórce, kiedy chcę sobie przypomnieć gorące, duszne lato - to jego słucham i od razu mam mega przypływ adrenaliny - tak działa na mnie muzyka:)
 NY

  <3 that mirror My favourite book for ever! Every time I crying like a beaver:(


 Jane...
 Anja


 GagaSunnies and Kate  Gisele<3 Miranda


 SOURCES: TUMBLR, GOOGLE
9 komentarzy :

 1. nice inspiration post....love the neon necklace!
  maybe you would like to follow each other?
  xoxo

  www.mychoicebysorana.blogspot.ro

  OdpowiedzUsuń
 2. Lovely post :) Would you like to follow each other?
  Let me know & I'll follow back!
  http://yarensa.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo miło ogląda się taki mix inspiracji :)
  dodaję i zapraszam również do siebie

  http://camillajuliett.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie to mega relaks:) odmóżdżające oglądanie zdjęć z internetu:):D:P

   Usuń
 4. Thanks for your comment. I follow you :)
  http://yarensa.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)