środa, 31 lipca 2013

Flower Mirrored PrintHej, hej, hej! Wreszcie dodaję coś nowego! Przyznam że miałam trochę pracy i obowiązków w zeszłym tygodniu. Zostałam świadkiem bierzmowania mojego młodszego brata, oraz odbyły się także chrzciny mojego siostrzeńca. W ciągu trzech dni byłam 3 x w kościele na mszy...u spowiedzi itd... "ostatni raz u spowiedzi byłam...8 lat temu :/" heh... Katolik wierzący, nie praktykujący... Tak bym siebie nazwała. Jednak przeżycie było super, wszystko jak to w mojej rodzinie bywa działo się "na wariackich papierach" ale wyszłam z tego cało ;)

Co do tego co dziś prezentuję, no nie napracowałam się... Zwykły zwyklak, tak można by go nazwać, nowością jest piękny top-bluza w print kwiatowo-lustrzany! Kupiony za 70% mniej w Zarze :) Do tego klasyczne leggi, i czarne baletki. W zeszłym tygodniu tyle razy chodziłam na szpilkach ,że nie tknę ich chyba przez dobry ...tydzień! :D ! Następny post postaram się dodać w wyższych butach, jak moje stopy na to pozwolą...

Dodaję także utwór chase and status, który jest przy mnie od ostatnich dni, mój brat zaraził mnie nim, gdy zobaczyłam jak montuje go do swojego filmu który nagrał wraz z kolegami, jak jeździ na rolkach. Lubię takie energetyczne beat'y:) Chciałam także podziękować abnormal za nominację bloga do Versalite Blogger Award:) postaram się nominować i odpowiedzieć na pytania w ciągu kilku najbliższych dni:)
Miłego dnia!
I wearing:
 
mirrored flower print top/ top z lostrzanym odbiciem kwiatów - zara w&b (sale%)
 
sunnies/oksy - zara
 
pants/spodnie -gap(2010)
 
ballets/baletki - benetton(2010)7 komentarzy :

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)