piątek, 2 listopada 2012

All Saints' DayStraciłam dużo osób w swoim życiu, dużo. Jednego z rodziców, dziadków, przyjaciół, znajomych, dalszych znajomych, psa, dwa koty. W sumie to czasem cieszę się że żyję i ja, w takie dni jak wczorajszy i dzisiejszy, właśnie w takie dni doceniam to że żyję. Życie ma w sobie dużo pułapek, nieoznakowanych zakrętów, a my zaliczamy wzloty i upadki, jedni się z nich podnoszą i ida dalej , inni nie potrafią się podnieść i otrząsnąć. Kiedy byłam mała, nie wyobrażałam sobie że kiedyś dorosnę, że dożyję 18'stki, do tej pory nie wiem dlaczego tak myślałam. Kiedyś przeczytałam gdzieś że, nasz polski Brad Pitt - Maciej Zakościelny też tak miał, możliwe że wiązało się to z brakiem poczucia bezpieczeństwa, stałego punktu odniesienia w życiu... 
Wczoraj pierwszy raz zabrałam moją córkę na grób mojego ojca, była zdziwiona gdzie jedziemy, powiedziałam jej że do dziadka, na jego grób, bo umarł, dawno. Nie wiem czy zrozumiała o co mi chodziło, jak jej dwuletnia główka sobie to ułożyła w myślach, ale grzecznie stała i wpatrywała się w jego zdjęcie, zrobił je specjalnie na swój pomnik, ma na nim taki spokojny i wyrozumiały wyraz twarzy, nawet lekko się uśmiecha - bardzo lubię to zdjęcie. 

ps. mam nadzieję że Wy spędziliście święto 1.11, tak jakbyście tego chcieli:) i bezpiecznie oczywiście też:)

//

All Saints' Day in Poland is very touching and memorable day, I always contemplate about live and death, about this what is wrong and what is good. About this people which I lost, I always missing them sooo much :(


1 komentarz :

  1. dobrze, że już po wszystkim. ja jestem taka padnięta, że szok! <3
    śliczne zdjęcia :)!
    http://coeursdefoxes.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)