środa, 12 marca 2014

Cosmetics and Reviews: Essie "Body Language"


Witajcie!
Tak dziś dla odmiany, postanowiłam zrobić post "lakierowy" - którego dawno już nie było. Bohaterem jest tym razem lakier Essie - mój naj naj najbardziej ulubiony kolor (ze wszystkich jakie mam) - "Body Language"
Kocham go miłością bezwarunkową!
Mam ten kolor od trzech lat, i zawsze gdy przychodzi moment na coś lekkiego, eleganckiego, pasującego do WSZYSTKIEGO i ładnego, wybieram właśnie ten odcień. Poza tym tylu komplementów, ile zebrałam z nim na paznokciach nie pobił jeszcze żaden inny lakier :P ( zaznaczam że chodzi mi o kolor, bo paznokcie to mam raczej słabe... :);) Akurat właśnie zasługuje na wymianę na świeższy - bo mój już zdążył nieco zgęstnieć przez trzy lata. Nie znam osoby która kupiłaby druga buteleczkę tego samego odcienia lakieru do paznokci, zazwyczaj takie kosmetyki kupuje się na raz, dwa... tym samym zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo go lubię, i że w dobre i uniwersalne rzeczy warto inwestować:) 

A WY MACIE JAKIEŚ SWOJE UKOCHANE KOLORY LAKIERÓW DO PAZNOKCI???
Jeśli tak, to piszcie:)

ps. zdjęcia wyszły trochę dziwne, gdy załadowały się na bloggera, są jakby takie "brudne", próbowałam coś z tym zrobić - ale to chyba wina formatu zdjęcia, muszę wrócić z powrotem do Raw'ów.
Pa!:)

ENG: You can translate this post with google translate (bottom of the page) 
Kisses:)

9 komentarzy :

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)