niedziela, 23 listopada 2014

Cosmetics and Reviews: Chocolate nails - Essie Little Brown Dess

Odkąd zobaczyłam na jednej ze stron Vogue że manicure w odcieniach czekolady będzie hitem sezonu jesień zima, od razu przypomniałam sobie o lakierze Essie który kupiłam dwa lata temu, a mianowicie "Little Brown Dress" to taka odmiana od "Little Black Dess" (mała czarna sukienka - kojarzona z klasyką a także jest popularniejsza od brązowej) taka pomieszana nazwa była za pewne celowa, ponieważ ten odcień wygląda PRAWIE JAK CZERŃ - jest nie jest tak chłodny jak klasyczna czerń, a przez to niesamowicie elegancki <3 Po prostu go uwielbiam, także za to, że przepięknie błyszczy (ubóstwiam błyszczące wykończenie manicure'u) Jak zapewne wiecie czekolada poprawia nastrój,pomaga w wytwarzaniu endorfin - hormonów szczęścia, najlepiej wybierać gorzką z dużą zawartością kakao (magnez i żelazo) ja fazę na czekoladę mam odkąd tylko przestało mocno świecić słońce, a dni stały sie pochmurne. Czasem można sobie pozwolić na taką słodką poprawę humoru ;) i dlatego właśnie kupiłam ostatnio taką mini książkę ze słodkimi przepisami CZEKOLADA - 30 SMAKOWITYCH PRZEPISÓW - EDITH BAYLEY książka posiada łatwe przepisy na nieskomplikowane desery, oraz piękne fotografie. Ciekawym dodatkiem jest możliwość skanowania kodów QR (jeśli macie taką aplikację) dzieki temu lista zakupów wyświetla się. Wam po przeskanowaniu odpowiedniego kodu, ba każdej ze stron, sprawia to, że nie trzeba przepisywać listy zakupów na kartkę. Ja jeszcze nic nie piekłam z tej książki ale zbliżają się andrzejki, więc być może coś"stworzę" :) Miłej niedzieli:)


Little Brown Dress - 728 

11 komentarzy :

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)