wtorek, 9 lipca 2013

Marble Jeggings and Black Adds
Wiedzieliście że marka All Saints tworzy tak zwane Basement Sessions - piwnicze sesje:) do których zaprasza artystów znanych lub mniej znanych i promuje ich pod swoim nazwiskiem? Spotkania są zawsze filmowane i wrzucane na kanał all saints na YouTube. Tak odkryłam piosenkę Rainbow Arabia - Warrior. Przez ostatnie dni a nawet tygodnie towarzyszy mi niemal co dzień. Wiem, na żywo głos ich liderki można utożsamić z wyciem kojota , ale mi najbardziej podoba mi się bit i dźwięk gitary elektrycznej:) (rekompensacja za wycie) Na kanale all saints można znaleźć również innych artystów Np.Lykke Li którą też bardzo lubię. Najfajniejsze w tych sesjach jest to, że są stylizowane zawsze POD danego artystę,zespół i zawsze stwarzają magiczny klimat do danego utworka, ten w piosence Warrior jest taki ciepły i magiczny - relaksujący, na mnie to działa...
co do tego co na sobie mam, marmurki z poprzedniego posta, sandały sprzed 4 lat (kupione za pół ceny) , torebkę mango z tegorocznych wyprzy i okularki z topshopu,które są bardzo wygodne i zaciekawiły mnie od samego początku swoim cieniowaniem. Torebka jest mała i po jej zakupie trochę żałowałam że ją kupiłam, ale ostatnio caly czas ją noszę, i jestem z niej bardzo zadowolona:) I wears:
Jeggings - TRF
Tee - Gap
Bag on chain - Mango (sale)
Sunnies - Topshop
Sandals - Venezia


9 komentarzy :

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)