niedziela, 30 czerwca 2013

Bloglovin

Follow my blog with Bloglovin

Jak zapewne się orientujecie, od jutra znika Google friend Connect :( jeśli nie chcecie stracić ze mną kontaktu, tak jak wyżej :) follow my blog with bloglovin :) POWYŻEJ przesyłam link, ja także staram się na bierząco dodawać wasze blogi do mojej listy!!!

http://www.bloglovin.com/blog/4137366/marys-mood-corner9 komentarzy :

 1. nie rozumiem, już nie bedzie blogspot ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Google friend Connect, czyli możliwości obserwowania bloga przez google( informacje o nowych postach itp)

   Usuń
  2. Dzięki, ja jestem jednak strasznie ciemna, jeśli chodzi o techniczne sprawy ;P

   Usuń
 2. I will do it for sure :)

  XOXO
  http://fashion-mask.blogspot.pt/

  OdpowiedzUsuń
 3. W tej notce połowa zdjęć jest robiona sony, polowa nikonem, latwo zauważyć. A w ostatniej notce i ogolnie przez caly czas szystkie zdjęcia nikonem z'kiczowatym obiektywem' , bo niestety jak na razie na lepszy mnie nie stać.

  OdpowiedzUsuń
 4. A tak w sumie to zdjęcie trawy i brokatu na ręce jest robiony wlasnie tym nikosiem, tym obiektywem co na zdjęciu, więc nie jest aż tak źle:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)