piątek, 20 lipca 2012

Living in magazines


 

Jak to z nimi jest?
Czytacie?
Oglądacie? 
Inspirujecie się nimi?
Ja kupuje dużo gazet, czasem nie nadążam z ich czytaniem, czasem pytam się no i po co? Jednak daje mi to poczucie że jestem na bieżąco z tym co się dzieje w modzie, na świecie i w ogóle...
Czy to jest złudne uczucie? być może... niektóre gazety kupuję od czasu do czasu, niektóre już przestałam, a są takie które zawsze muszę mieć.
Jednym z moich ulubionych jest Instyle, co go wyróżnia: odkąd zaczęłam go kupować, zaczęłam zastanawiać się nad stylem, nad świadomością mody, styliści tam pracujący kreują styl, tłumaczą Ci dlaczego dany zestaw jest taki a nie taki,dlaczego to pasuje do tego a nie do tamtego... do tego zmysł mody i tworzenia Piotra Zachary (redaktor naczelny) jest godny podziwu. No i nie jest to standard że facet jest red.nacz. a on bez zmiennie jest z Instyle od początku:)
Lubię też ELLE jeszcze dwa lata temu zaczynało mnie nudzić ale odkąd zaczęli tam pracować młodzi ,kreatywni ludzie pismo zmieniło się, jest ciekawe, zaskakujące czasami, styl stał się mniej panciowaty a bardziej nowoczesny i teraz praktycznie co miesiąc nie mogę się bez niego obejść.
Nie reklamuję tych gazet i nie nakłaniam do ich czytania, po prostu je lubię ostatnio kupiłam tez Viva Moda - zaskoczył mnie pozytywnie ,choć samej Vivy nie lubię.
Vogue'a nigdy nie miałam w rękach, polska cena jest strasssszzzna! (podejrzałam raz w Empiku)
Czasem kupię jakieś gnioty w stylu P*rty lub brata bliźniaka S*ow :P 
a Wy macie jakieś swoje ulubione czasopisma? 
Polecacie coś?
2 komentarze :

 1. wszystkie te gazety są świetne<3
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/
  http://www.facebook.com/CoeursDeFoxes zapraszam do lajkowania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarz będzie opublikowany aż naprawi mi się ta funkcja, bo jak na razie nie jest w ogóle aktywna.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jeśli mój blog Ci się spodobał - wyraź się! Jeśli nie - napisz co powinno być lepsze! Czasem punkt widzenia innej osoby, może dać wiele do myślenia:) Lubię słuchać, czytać ludzi!:)

Thank's for visiting my blog! If You like It - write about It! If You don't - write about thing's which Can be better! Sometimes different point of view, means a lot:):):)